Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

O FIRMĚ

JIŽ VÍCE JAK 40 LET JSME ČINNÍ V OBORU TOPENÍ – VODA – PLYN.

Máme bohaté zkušenosti se všemi dostupnými technologiemi a materiály:

Topení

Instalace rozvodů ÚT, podlahového vytápění, kotelen a výměníkových stanic (z ocelových, měděných a Al-PEX trubek). Výměny otopných těles a ventilů všech typů a značek. Dodávka, montáž a následný servis kotlů, topidel od většiny českých a zahraničních výrobců.

Solární systémy, tepelná čerpadla

Dle Vašeho požadavku navrhneme, dodáme a namontujeme kompletní solární systémy a tepelná čerpadla. Vše za aktivní spolupráce s výrobci. Vyřídíme za Vás dotace z fondu Ministerstva životního prostředí. Naše společnost je registrována v seznamu odborných dodavatelů – ZELENÁ ÚSPORÁM.

Voda

Instalace rozvodů SV a TUV od domovní přípojky až po jednotlivé výtokové armatury v bytech (z pozinkovaných, plastových a měděných trubek). Domovní přípojky SV včetně vodoměrné sestavy, včetně výkopových prací). Dodávky a montáže zařizovacích předmětů, plynových a elektrických spotřebičů (kotle, ohřívače, sporáky), výtokových armatur, certifikovaných bytových vodoměrů SV a TUV (včetně zaplombování). Montáže, rekonstrukce a opravy kompletních požárních vodovodů a suchovodů.

Plyn

Instalace rozvodů plynu – z oceli, ALPEX GAS a měděných trubek, (svařované, pájené i lisované). Montáž kompletních i částečných nových rozvodů plynu, v bytových i nebytových objektech a prostorech. Zajišťujeme dílčí i kompletní revize plynu, detekce a odstranění úniků plynu. Provádíme výměny a montáže plynových uzávěrů, hadic, plynoměrných skříní, regulačních ventilů.

Kanalizace

Instalace rozvodů kanalizace (z materiálů PVC, HT a KG). Provádíme nové domovní kanalizační přípojky, opravy a rekonstrukce stávajících. Strojové čištění kanalizací a odpadů.

Kontakty

Výdejní místo: 
Kardašovská 670/15  198 00 Praha 14, Hloubětín

Pobočky společnosti (výdej zboží po tel. domluvě)
Jiřice 61, 289 22 Lysá nad Labem

IČ: 25668935
DIČ: 25668935

Návrh Navrhneme komplexní řešení za rozumnou cenu

Dodávka, montáž Realizujeme topný systém dle návrhu

Servis Zajišťujeme záruční i pozáruční servis

Poradenství Pokud si nevíte rady, poradíme Vám

Moderní eshop od  Webmiumeshop