Produkty
{{product.title}} {{(product.price | customCurrency)}}
Kategorie
{{(basket.prices.totalPrice | customCurrency)}}{{getBasketItemCount(basket.items)}}
{{basketItem.product.title}}
{{basketItem.quantity}}x {{basketItem.product.title}}
{{ $index > 0 ? ', ' : '' }}{{ isColorParameter(parameter) ? getColorText(parameter) : '' }}{{ !isColorParameter(parameter) ? parameter : '' }}
{{(getProductPrice(basketItem) | customCurrency)}}
{{additiveServiceWithPrice.name}}
{{(additiveServiceWithPrice.price | customCurrency)}}
{{basket.coupon.name}}
-{{(basket.prices.totalDiscountPrice | customCurrency)}}

Poradíme - prodáme - nainstalujeme

Dodáme teplo do vašeho domova

ZDARMA vám poradíme, s čím potřebujete. Zavolejte nám na 602 601 299

Stavíte, rekonstruujete nebo zútulňujete váš domov? Nepodceňujte výběr topenářských produktů. Vhodným kotlem, ohřívačem vody nebo celkovou elektroinstalací můžete ušetřit nemalé peníze. Každý prostor má svá specifika a potřebuje jiné vybavení. Jak se ovšem vyznat v širokém sortimentu dnešní nabídky vodo – topo – plyn? Spolehněte se na odborníky.

Značka není vše

Máme více než třicetiletou praxi v oboru. Za ta léta jsme odhalili nejlepší výrobce a dodavatele topení, vody a plynu. Proto vám v našem eshopu nabízíme pouze výrobky prověřených značek. Z bohatých zkušeností však zároveň víme, že značka není vše. Značka je zárukou kvalitního výrobku, ne vždy však obstojí nárokům na daný provoz. Vybrat vhodný produkt pak může být pro laika oříšek. S námi jste ovšem v suchu už od prvního okamžiku. S výběrem vhodného materiálu vám poradíme. Využijte služeb našeho poradenství dřív, než vám doma budou jektat zuby zimou.

TOP produkty z nabídky eshopu

WIFI EKVITERMNÍ REGULACE EBUS MIGO GIACOMINI ODKALOVAČ S MAGNETICKOU VLOŽKOU PROTHERM KOTEL GEPARD CONDENS
PROTHERM WIFI EKVITERMNÍ REGULACE EBUS MIGO (0020197231) GIACOMINI R146C ODKALOVAČ S MAGNETICKOU VLOŽKOU S KUL. KOH. A ŠROUBENÍM 3/4" PROTHERM KOTEL GEPARD CONDENS 18/25 MKV-A (0010016107)
PROHLÉDNOUT PROHLÉDNOUT PROHLÉDNOUT

Kam, co a jak?

Základem správného výběru je nepodcenit místo, kde topenářský produkt bude sloužit. Věděli jste třeba, že podlahové topení do novostavby se většinou instaluje mokrou cestou, kdežto při rekonstrukci je pohodlnější použít suchý systém? Řekněte nám kam, a my vám řekneme co. Jak? To už nechte na nás.

Co u nás koupíte, to vám namontujeme

Na požádání provádíme montáže kotlů, tepelných čerpadel, solárních systémů i SV a TUV rozvodů.

Aaatopeni.cz - odborník na topenářství

Dnes vám nikdo nedá nic zadarmo. My ano. Odborné poradenství je běžnou součástí našich služeb. Zcela ZDARMA A NEZÁVAZNĚ s vámi prokonzultujeme každou topenářskou svízel.

Víte, že digitální termostatickou hlavicí nahradíte chytrý termostat, ale pro její montáž je nutné znát velikost závitu k radiátoru? Přečetli jste si naše rady pro výběr správného radiátoru? Přesto si ještě zcela nejste jisti, jestli produkt, který jste hodili do nákupního košíku je ten pravý? Dřív, než koupíte zajíce v pytli, kontaktujte násProfesionální poradenský tým je připraven okamžitě zodpovědět jakoukoliv vaši otázku.

Vyplňte kontaktní formulář nebo nám zavolejte

Návrh Navrhneme komplexní řešení za rozumnou cenu

Dodávka, montáž Realizujeme topný systém dle návrhu

Servis Zajišťujeme záruční i pozáruční servis

Poradenství Pokud si nevíte rady, poradíme Vám

Moderní eshop od  Webmiumeshop